O nas

Nasza misja

Poznaj nasze wartości i przekonania.

Wierzymy, że ludzie są z natury kreatywni, ciekawi i otwarci.
Wierzymy, że dążą do spełnienia i doskonałości we wszystkich obszarach swojego życia: pracy, związkach, edukacji, hobby.

Wierzymy, że ludzie są z natury kreatywni, ciekawi i otwarci.
Wierzymy, że dążą do spełnienia i doskonałości we wszystkich obszarach swojego życia: pracy, związkach, edukacji, hobby.

Jesteśmy psycholożkami biznesu i trenerkami. Na co dzień współpracujemy z firmami, dla których ważny jest rozwój pracowników i wzmacnianie ich „kompetencji miękkich”, czyli wszystkich tych umiejętności, które są niezbędne w pracy z drugim człowiekiem.

Chcemy wspierać ludzi w dążeniu do samorealizacji w życiu osobistym i zawodowym poprzez dostarczanie odpowiednich narzędzi i technik, a także poprzez pracę nad zachowaniami i postawami.

Dążymy do tego by wzmacniać poczucie odpowiedzialności, zaangażowaniasprawczości, zarówno na poziomie organizacyjnym, jak i osobistym.

Nasz zespół

Joanna Bagińska & Iga Machalewska

Poznaj członkinie naszego głównego zespołu.

Joanna Bagińska

psycholożka biznesu, certyfikowana trenerka umiejętności miękkich i diagnostka EI

Certyfikowana trenerka umiejętności miękkich, psycholożka pracy i organizacji, diagnosta Inteligencji Emocjonalnej.

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, NLP Gate,
Ośrodka Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA w Warszawie.

Jako trenerka, Joanna specjalizuje się między innymi w asertywności i komunikacji interpersonalnej, Inteligencji Emocjonalnej , przywództwie i procesach motywacyjnych.

Posiada doświadczenie zawodowe w wewnętrznych strukturach przedsiębiorstw w kraju i za granicą, na stanowiskach doradczych, rekrutacyjnych i kierowniczych. Współpracuje z firmami doradczo-szkoleniowymi, prywatnymi przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi..

Lubi dzielić się dobrymi rzeczami z innymi, wierzy w moc edukacji i potencjał rozwojowy ludzi. Stąd praca w zawodzie trenerki – w taki sposób pomaga ludziom wprowadzać zmiany.

Od 2009 roku, jest zaangażowana w projektowanie, opracowywanie i prowadzenie szkoleń oraz programów rozwojowych. Joanna posiada także doświadczenie pracy w i dla międzynarodowych zespołów, zebrane między innymi dzięki pracy jako trenerka wewnętrzna w firmie z sektora IT.
Podczas pracy z innymi ludźmi ważne dla niej są autentyczność, etyka i szacunek wobec siebie i innych i poczucie godności.

Iga Machalewska

Psycholożka, trenerka umiejętności miękkich i kompetencji międzykulturowych.

Iga jest psycholożką, trenerką biznesu, na co dzień prowadzi szkolenia umiejętności liderskich, interpersonalnych, osobistych. Ekspertka w dziedzinie komunikacji międzykulturowej, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego ze specjalizacją psychologia akulturacji. Jest certyfikowaną trenerką Inteligencji Emocjonalnej.

Posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami i zarządzaniu projektami w międzynarodowych korporacjach. Podczas jej szkoleń uczestnicy pogłębiają wiedzę i praktyczne umiejętności dzięki którym efektywnie pracują z innymi, zarządzają zespołami i zyskują większą satysfakcję ze swojej pracy.

Prowadzi również warsztaty dla osób zarządzających bądź pracujących w zespołach wirtualnych oraz zróżnicowanych kulturowo. Uczestnicy jej szkoleń sprawniej pracują w wirtualnych zespołach, efektywnie komunikują się ze współpracownikami, potrafią nawiązywać relacje i budować zaufanie kolegów z różnych stron świata. Prowadzi wykłady z tematyki pracy w zespołach międzykulturowych i wirtualnych na studiach podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz na studiach MBA na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Porozmawiajmy

Zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy psycholożkami biznesu i trenerkami, które współpracują z organizacjami w celu dostarczania rozwiązań skoncentrowanych na ludzkiej stronie ich biznesu.