Mind-opening
Trainings

Jesteśmy psycholożkami biznesu i trenerkami. Na co dzień współpracujemy z firmami, dla których ważny jest rozwój pracowników i wzmacnianie ich „kompetencji miękkich”, czyli wszystkich tych umiejętności, które są niezbędne w pracy z drugim człowiekiem.

Nasza misja

Wierzymy, że ludzie są z natury kreatywni, ciekawi i otwarci. Wierzymy, że dążą do spełnienia i doskonałości we wszystkich obszarach swojego życia: pracy, związkach, edukacji, hobby.

Dążymy do tego by wzmacniać poczucie odpowiedzialności, zaangażowania i sprawczości, zarówno na poziomie organizacyjnym, jak i osobistym.

Co robimy?

Sprawdź naszą ofertę

Wspieramy organizacje i ich pracowników w rozwoju poprzez:

Programy rozwojowe

Nasze programy obejmują szereg działań rozwojowych, które pozwalają na kompleksowy i dogłębny rozwój umiejętności.

Szkolenia i warsztaty

Wspieramy organizacje i ich pracowników w takich obszarach jak: przywództwo, współpraca w zespołach międzykulturowych i zdalnych, asertywność, Inteligencja Emocjonalna, efektywność osobista i rozwój osobisty, efektywność zespołowa

Webinary i wystąpienia publiczne

Prowadzimy webinaria, wystąpienia publiczne i prezentacje dla pracowników na różne tematy w ramach naszej specjalizacji.

Diagnoza IE

Znajomość poziomu i profilu Inteligencji Emocjonalnej daje wgląd w to, jak funkcjonujemy w obliczu współczesnych wyzwań – zarówno indywidualnych, jak i zespołowych.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej